Tani dojazd do Modlina - Transport Warszawa : Modlin

Potrzebny tani dojazd do Modlina na lotnisko? Zachęcamy do wybrania naszej firmy! Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług przewozu osób, dysponujemy wszystkimi niezbędnymi licencjami i certyfikatami, a także nowoczesnym zapleczem autokarów, dzięki którym realizujemy dla Państwa komfortowy transport na lotnisko Modlin.

Naszym celem jest zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby podróż była wygodna, szybka i niedroga. Trasę Warszawa – Modlin pokonujemy w około 60 minut, odjeżdżając z przystanku znajdującego się w centrum Warszawy przy Domach Towarowych Centrum. Oferujemy transport Warszawa – Modlin na regularnych liniach, które kursują kilkadziesiąt razy dziennie, dlatego nasi klienci mogą wygodnie dopasować godzinę odjazdu do terminu wylotu. Nasi kierowcy pomogą w załadowaniu i rozładowaniu bagażu.

W transporcie mamy przeszło 20 lat doświadczenia i ciągle doskonalimy nasze usługi, aby dostarczać je klientom w najwyższej jakości i bez przepłacania. Mamy szerokie grono stałych klientów, którzy w obrębie Warszawy i okolic wybierają właśnie nas. Zapraszamy!

dojazd do lotniska modlin

Zdjęcia

Grafiki przedstawiające nas
tani dojazd do modlina warszawa modlin lotnisko modlin