Autobusy do Modlina - Dojazd do lotniska Modlin - Jak dojechać do Modlina?

Lotnisko Modlin to jeden z dwóch portów obsługujących połączenia lotnicze do Warszawy. Do Modlina dojazd jest wyjątkowo łatwy, jeżeli wybierze się nasze usługi!

Nasze autobusy do lotniska Modlin to dodatkowo niskie ceny, dlatego za szybki dojazd do lotniska Modlin nie zapłacą Państwo zbyt dużo. Nasza linia autobusowa Warszawa – Modlin to najlepszy wybór, by podróż odbyła się szybko, sprawnie i całkowicie bezpiecznie. Nie muszą korzystać Państwo z niewygodnej komunikacji miejskiej – u nas czekają komfortowe autokary z dużą przestrzenią, aby podróż na lotnisko odbyła się w przyjemnej atmosferze. Nasi kierowcy dodatkowo służą pomocą przy załadunku i rozładunku bagaży.

Jeżeli nie wiedzą Państwo, jak dojechać do Modlina, zachęcamy do wybrania naszych usług przewozowych! Nasz przystanek znajduje się przy ulicy Marszałkowskiej przy Domach Towarowych Centrum i ulicy Złotej. Autobusy do Modlina odjeżdżają regularnie według rozkładu jazdy, który umieszczamy także na naszej stronie internetowej. Kursujemy na lotnisko na trasie Warszawa – Modlin przez cały tydzień, włącznie z weekendami.

Zapraszamy!

dojazd do lotniska modlin

Zdjęcia

Grafiki przedstawiające nas
tani dojazd do modlina warszawa modlin lotnisko modlin